Kal-met – sprzedaż nitownic i osprzętu żeglarskiego

Kal-met to firma specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych elementów złącznych i narzędzi nitujących. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów sprawia, że z naszych usług korzystają duże firmy przemysłowe, produkcyjne, budowlane i handlowe.

Klienci zaopatrują się u nas m.in. w elementy złączne wykonane ze stali nierdzewnej A2 i kwasoodpornej A4 takie jak różnego rodzaju nity, nitonakrętki i nitokołki, wkręty i śruby oraz nakrętki nierdzewne. Nasza firma specjalizuje się też w sprzedaży narzędzi nitujących – nitownic pneumatycznych do nitonakrętek i innych. Poza tym oferujemy profesjonalny osprzęt żeglarski: łańcuchy ze stali kwasoodpornej, kotwice i szekle, karabińczyki, liny nierdzewne oraz inne przydatne akcesoria. Ostatnią, choć nie mniej ważną, częścią naszego asortymentu są elementy złączne przeznaczone do instalacji solarnych.

Sprzedajemy artykuły uznanych europejskich producentów, przestrzegających najwyższych standardów jakości. Dbamy też o przystępne ceny oferowanych towarów. Wyróżnikami naszej firmy są: profesjonalizm oraz szybkość i skuteczność działania.

Kal-met to gwarancja tego, że zakupią Państwo produkty wyłącznie najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Zapewniamy też konkurencyjne ceny oferowanych towarów oraz ich terminową i dostosowaną do możliwości Klienta dostawę.

Priorytetem naszej działalności jest Państwa zadowolenie – dlatego z uwagą wsłuchujemy się we wszelkie Państwa sugestie i uwagi dotyczącego oferowanego asortymentu. Na życzenie Klientów do towarów dołączamy certyfikaty jakości i deklaracje zgodności.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kal-met oraz do kontaktu z nami!

Zespół KAL-MET
logo-peugeot  dpdLogo  orange    lotos
Scroll to top